toplogo

NOWOŚĆ! SEO CANblu cyfrowy immobilizer - Bełchatów

 

immobilizer

SEO CANblu

Urządzenie SEO CANblu jest cyfrowym immobilizerem działającym w oparciu o magistralę CAN i występujące na niej informacje. Immobilizer zabezpiecza pojazd, cyfrowo blokując odjazd poprzez przesłanie odpowiednich komend m.in. do sterowników ECU i/lub BCM auta. Urządzenie to bardzo skutecznie chroni Twój samochód przed kradzieżą na walizkę.


ALDI Grzegorz Kaniowski

97-400 Bełchatów, ul. Przemysłowa 12, tel. (44) 633-33-33,  601 30-12-30

Autoryzowany serwis montażu urządzeń w wojewóztwie łódzkim!

 

Specyfikacja

Urządzenie SEO CANblu jest cyfrowym immobilizerem działającym w oparciu o magistralę CAN i występujące na niej informacje. Immobilizer zabezpiecza pojazd, cyfrowo blokując odjazd poprzez przesłanie odpowiednich komend do sterowników ECU i/lub BCM auta. Blokowanie kodowe może być dokonane poprzez dwie magistrale CAN BUS i dwie inne jednoprzewodowe magistrale cyfrowe. Możliwe jest też analogowe rozcięcie obwodu elektrycznego z wykorzystaniem istniejącego sterowania elektronicznego. Autoryzacja immobilizera jest realizowana automatycznie, gdy brelok ID lub smartfon znajdzie się w zasięgu centrali immobilizera. Można również rozbroić immobilizer wprowadzając wcześniej zaprogramowaną kombinację fabrycznych przycisków auta (kod PIN). Funkcję breloka ID może spełniać smartfon. Podłączenie urządzenia do zewnętrznego systemu np. lokalizatora GPS/GSM umożliwia priorytetową, zdalną blokadę odjazdu. Immobilizer może być również wykorzystany w car-sharingu lub podłączony do autoalarmu jako dodatkowa blokada. SEO CANblu może być również dodatkowym zabezpieczeniem w stosunku do fabrycznego systemu keyless i skutecznie chroni samochód na kradzież na walizkę. Urządzenie, w przeciwieństwie do innych autozabezpieczeń, bardzo dobrze chroni auta elektryczne. 

Jeżeli immobilizer nie został rozbrojony, to w zależności od modelu auta, rodzaju silnika (diesel, benzyna, hybryda lub elektryczny) i wyposażenia pojazdu rozróżniamy kilka możliwości działania immobilizera, determinowane elektroniką auta:

  • Blokowanie rozruchu – immobilizer SEO CANblu uniemożliwi uruchomienie silnika,
  • Gaszenie silnika – możliwe jest uruchomienie silnika, ale jest on wyłączany w momencie próby odjazdu:
    • W przypadku automatycznej skrzyni biegów, silnik zostanie zgaszony w momencie zmiany pozycji drążka zmiany biegów z pozycji P,
    • W przypadku manualnej skrzyni biegów, silnik zostanie wyłączony w momencie wciśnięcia pedału sprzęgła.
  • Blokada odjazdu – immobilizer SEO CANblu umożliwi włączenie silnika, ale odjazd nie będzie możliwy. Silnik nie zostanie zgaszony,
  • Blokada włączenia zapłonu – immobilizer SEO CANblu uniemożliwi włączenie zapłonu.

Gdy oddajesz samochód do serwisu, możesz włączyć tryb serwisowy.

 

Aplikacja mobilna

Immobilizer SEO CANblu możesz odblokować nie tylko kodem PIN i brelokiem, ale również swoim telefonem – wystarczy, że będzie w Twojej w kieszeni!

Aplikacja SEO CANblu działa w tle, dopóki jej nie zamkniesz lub nie wyłączysz funkcjonalności aplikacji. Nie musisz nawet wyjmować telefonu z kieszeni, wystarczy, że zbliżysz się do swojego samochodu, a immobilizer automatycznie połączy się z Twoim telefonem i odblokuje samochód.

 

 

Więcej informacji o systemie na stronie producenta: https://seocanblu.com/

 

 BAI | Licznik odwiedzin - 246560